Nullamlacus dui ipsum

Nullamlacus dui ipsum conseque loborttis non euisque morbi penas dapibulum orna. Urnaultrices quis curabitur phasellentesque congue magnis vestibulum quismodo nulla et feugiat. Adipisciniapellentum leo ut consequam ris felit elit id nibh sociis malesuada.

Continue Reading »

Teachers Login Here

Pupils Login Here



Faculty Staff With Contact Number and E-mail


S.No. Name Designation E-Mail ID Contact No.
1 Dr. (Mrs.) Harsh Batra Principal batraharsh@rediffmail.com 9316118538
2 Dr. (Mrs.) Renu Verma Dean reach2renu@gmail.com 09417324205
3 Dr. A.K. Srivastava Vice Principal aksrivastava3918@gmail.com 9023645450
4 Dr. (Mrs.) Sapna Nanda Associate Professor sapnananda@gmail.com 9988852632
5 Dr. Mukhtiar Singh Assistant Professor drmsdahiya@yahoo.com +919876090172
6 Dr. Anjali Puri Associate Professor anpuri@rediffmail.com, 91-9855443240
7 Dr. Balwinder Kaur Associate Professor ballik.thind@gmail.com 9463577539
8 Dr. Anurag Sankhian Associate Professor anuragsankhian@gmail.com 9417474152
9 Dr. Meena Assistant Professor mininam@yahoo.com mininam@yahoo.com 8968766156
10 Dr. Sanjeev Kumar Associate Professor sanjeev31march@gmail.com 9463391570
11 Dr. Sheojee Singh Associate Professor sheojee@gmail.com 9815679784
12 Mr. Lilu Ram Jakhar Associate Professor leejakhar@gmail.com +919417745883
13 Dr. Vandana Aggarwal Associate Professor vandanaaggarwal2007@gmail.com +919417524684
14 Dr. Punam Bansal Associate Professor punamb471@gmail.com +919888616151
15 Dr. (Mrs.) Neelam Paul Assistant Professor paulmolu@yahoo.co.in 9814433612
16 Dr. Vijay Phogat Assistant Professor vjphogat@gmail.com 9988065065
17 Dr. Kusum Assistant Professor kusumhindi06@gmail.com 09878104782
19 Dr. Nisha Singh Assistant Professo (Contract) nisharajotiagce@gmail.com 07837870287
20 Dr. Suman Khokhar Assistant Professor (Contract) khushi_1377@yahoo.co.in 09466911998
21 Dr. Rupinder Kaur Assistant Professor (Contract) rupinder030303@gmail.com 09878156023
22 Mrs. Urmil Singh (Hostel Supdt.) (Contract) --- 9888908569
23 Mrs. Neelam Bansal Librarian --- 7087047868
24 Mrs. Atasi Sinhababu Librarian (Contract) atasi2811@gmail.com 7696031476
25 Mrs. Jasmine Josh Lecturer deputed from SCERT Jasminjosh011@gmail.com 9646740026
26 Mrs. Ravneet Chawla Lecturer deputed from Govt.Home Science College, Sec-10, CHD hdfr7dr.ravneet@yahoo.com 09815631500
27 Mr. Manish Kumar Instructor (Contract) kumar.manish144@gmail.com 9646740026
28 Mr. Sanjeev Kumar Instructor (Contract) sanjeevattri1@gmail.com 09876479940