Nullamlacus dui ipsum

Nullamlacus dui ipsum conseque loborttis non euisque morbi penas dapibulum orna. Urnaultrices quis curabitur phasellentesque congue magnis vestibulum quismodo nulla et feugiat. Adipisciniapellentum leo ut consequam ris felit elit id nibh sociis malesuada.

Continue Reading »

Teachers Login Here

Pupils Login Here



Faculty Staff With Contact Number and E-mail


S.No. Name Designation E-Mail ID Contact No.
1 Dr. (Mrs.) Harsh Batra Principal batraharsh@rediffmail.com 9316118538
2 Dr. (Mrs.) Renu Verma Dean reach2renu@gmail.com 9417324205
3 Dr. A.K. Srivastava Vice Principal aksrivastava3918@gmail.com 9023645450
4 Dr. (Mrs.) Sapna Nanda Associate Professor sapnananda@gmail.com 9988852632
5 Dr. Mukhtiar Singh Assistant Professor drmsdahiya@yahoo.com 9876090172
6 Dr. Anjali Puri Associate Professor anpuri@rediffmail.com, 9855443240
7 Dr. Balwinder Kaur Associate Professor ballik.thind@gmail.com 9463577539
8 Dr. Anurag Sankhian Associate Professor anuragsankhian@gmail.com 9417474152
9 Dr. Meena Assistant Professor mininam@yahoo.com 8968766156
10 Dr. Sanjeev Kumar Associate Professor sanjeev31march@gmail.com 9463391570
11 Dr. Sheojee Singh Associate Professor sheojee@gmail.com 9815679784
12 Dr. Lilu Ram Jakhar Associate Professor leejakhar@gmail.com 9417745883
13 Dr. Vandana Aggarwal Associate Professor vandanaaggarwal2007@gmail.com 9417524684
14 Dr. Punam Bansal Associate Professor punamb471@gmail.com 9888616151
15 Dr. (Mrs.) Neelam Paul Assistant Professor paulmolu@yahoo.co.in 9814433612
16 Dr. Vijay Phogat Assistant Professor vjphogat@gmail.com 9988065065
17 Dr. Kusum Assistant Professor kusumhindi06@gmail.com 9878104782
19 Dr. Nisha Singh Assistant Professor (Contract) nisharajotiagce@gmail.com 7837870287
20 Dr. Suman Khokhar Assistant Professor (Contract) khushi_1377@yahoo.co.in 9466911998
21 Dr. Rupinder Kaur Assistant Professor (Contract) rupinder030303@gmail.com 9878156023
22 Mrs. Urmil Singh (Girls Hostel Supdt.) (Contract) dr.mahan@gmail.com 9888908569
23 Mrs. Neelam Bansal Librarian nbgarg1819@gmail.com 7087047868
24 Mrs. Atasi Sinhababu Librarian (Contract) atasi2811@gmail.com 7696031476
25 Mrs. Jasmine Josh Lecturer deputed from SCERT Jasminjosh011@gmail.com 9646740026
26 Dr. Ravneet Chawla Assistant Professor deputed from Govt.Home Science College, Sec-10, CHD hdfr7dr.ravneet@yahoo.com 9815631500
27 Mr. Manish Kumar Instructor (Contract) kumar.manish144@gmail.com 9646740026
28 Mr. Sanjeev Kumar Instructor (Contract) sanjeevattri1@gmail.com

9876479940