Nullamlacus dui ipsum

Nullamlacus dui ipsum conseque loborttis non euisque morbi penas dapibulum orna. Urnaultrices quis curabitur phasellentesque congue magnis vestibulum quismodo nulla et feugiat. Adipisciniapellentum leo ut consequam ris felit elit id nibh sociis malesuada.

Continue Reading »

Teachers Login Here

Pupils Login Here



Faculty Staff With Contact Number and E-mail


S.No. Name Designation E-Mail ID Contact No.
1 Dr. (Mrs.) Renu Verma Principal reach2renu@gmail.com

9417324205

2 Dr. A.K. Srivastava Dean aksrivastava3918@gmail.com 9023645450
3 Dr. (Mrs.) Sapna Nanda Vice Principal sapnananda@gmail.com 9988852632
4 Dr. Mukhtiar Singh Assistant Professor drmsdahiya@yahoo.com 9876090172
5 Dr. Anjali Puri Associate Professor anpuri@rediffmail.com, 9855443240
6 Dr. Balwinder Kaur Associate Professor ballik.thind@gmail.com 9463577539
7 Dr. Anurag Sankhian Associate Professor anuragsankhian@gmail.com 9417474152
8 Dr. Meena Assistant Professor mininam@yahoo.com 8968766156
9 Dr. Sanjeev Kumar Associate Professor sanjeev31march@gmail.com 9463391570
10 Dr. Sheojee Singh Associate Professor sheojee@gmail.com 9815679784
11 Dr. Lilu Ram Jakhar Associate Professor leejakhar@gmail.com 9417745883
12 Dr. Vandana Aggarwal Associate Professor vandanaaggarwal2007@gmail.com 9417524684
13 Dr. Punam Bansal Associate Professor punamb471@gmail.com 9888616151
14 Dr. (Mrs.) Neelam Paul Assistant Professor paulmolu@yahoo.co.in 9814433612
15 Dr. Vijay Phogat Assistant Professor vjphogat@gmail.com 9988065065
16 Dr. Kusum Assistant Professor kusumhindi06@gmail.com 9878104782
17 Dr. Nisha Singh Assistant Professor (Contract) nisharajotiagce@gmail.com 7837870287
18 Dr. Suman Khokhar Assistant Professor (Contract) khushi_1377@yahoo.co.in 9466911998
19 Dr. Rupinder Kaur Assistant Professor (Contract) rupinder030303@gmail.com 9878156023
20 Mr. Ravinder Kumar Assistant Professor (Contract) ravinderpatlyan79@gmail.com 9888581554
21 Ms. Aarti Bhatt Assistant Professor (Contract) aartibhatt88@gmail.com 9569656307
22 Dr. Upasna Assistant Professor (Contract) upasna13april@gmail.com 9872510158
23 Dr. Dipanshu Sharma Assistant Professor (Contract) sharma4u77@gmail.com 7307458490
24 Ms. Sonika Devi Assistant Professor (Contract) sonikamaan789@gmail.com 8360166272
25 Dr. Rajni Thakur Assistant Professor (Contract) rajnithakurcce@gmail.com 7889036545
26 Mrs. Urmil Singh (Girls Hostel Supdt.) (Contract) dr.mahan@gmail.com 9888908569
27 Mrs. Neelam Bansal Librarian nbgarg1819@gmail.com 7087047868
28 Mrs. Atasi Sinhababu Librarian (Contract) atasi2811@gmail.com 7696031476
29 Dr. Ravneet Chawla Assistant Professor deputed from Govt.Home Science College, Sec-10, CHD hdfr7dr.ravneet@yahoo.com 9815631500
30 Mr. Manish Kumar Instructor (Contract) kumar.manish144@gmail.com 9814474435
31 Mr. Sanjeev Kumar Instructor (Contract) sanjeevattri1@gmail.com

9876479940